ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS UN UZTURĒŠANAS PAKALPOJUMI

Piedāvājam plaša spektra pakalpojumus kā:

  • zāles pļaušana
  • sētniecība
  • sniega tīrīšana
  • aizaugušu teritoriju attīrīšana
  • mežizstrāde u.c. 

Nodrošinām pozitīvu komunikāciju, kas vērsta uz savstarpējiem nosacījumiem un kompromisiem, operatīvu un efektīvu darbu izpildi, augstu darbu kvalitāti. 

Veiksim teritorijas apskati un piedāvāsim Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu.

SAZINIES: +37126147081


VISI PAKALPOJUMI

MEŽizstrāde UN APAUGUMU ATTĪRĪŠANA

Veicam mežistrādes darbus, pērkam cirsmas, attīrām pāraugušas jaunaudzes, aizaugušas lauksaimniecības zemes, grāvju trases, pamežus un citas aizaugušas teritorijas. 

Teritoriju kopšana

Pakalpojumu veikšanā tiek izmantots gan roku darbs, gan uzņēmuma rīcībā esošās tehnikas vienības. Cena pēc objekta apskates, individuāli vienojoties.

Zāles pļaušana, apzaļumošana

Piedāvājam zāles pļaušanu dažādās teritorijās. Galvenokārt, strādājam lielās teritorijās - pļavas, lauksaimniecības zemes, apbūves gabali, parki, taču varam nodrošināt pakalpojumus arī dārzos, pagalmos un citās teritorijās, Strādājam ar trimeriem un uzņēmuma rīcībā esošām modernām tehnikas vienībām ar plašu pļaušanas aptvērumu, līdz ar ko darbus iespējams veikt operatīvi. Atsevišķi vienojoties varam veikt arī apzaļumošanas darbus.

sniega tīrīšana, lapu savākšana

Veicam dažādus sezonālos teritoriju uzkopšanas darbus, tostarp, lapu savākšana, sniega tīrīšana. Cena pēc objekta apskates, individuāli vienojoties.